5 izbový rodinný dom Malé Hoste + 654m2 pozemok - 42000€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúknuť veľký 5 izbový rodinný dom v obci Malé Hoste, okres Bánovce nad Bebravou.

Rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží(5tich izieb). Kolaudovaný bol pred cca 50 rokmi, je obývania schopný, ale rekonštrukcia je časom potrebná. Všeobecne je v dobrom technickom stave. Rodinný dom dispozične pozostáva - prízemie: dve izby, vstupná chodba, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, špajza a pivnica. Na poschodí sú tri izby. K dispozícii je aj terasa - viď foto. Záhrada spolu s pozemkom pod domom majú rozlohu 654 m2. Na pozemku je niekoľko ovocných stromov. Na pozemku je plyn - v dome nie je zapojený, elektrika zavedená v dome a funkčná, vodovod z vlastnej studne. Dom je vykurovaný prostredníctvom ústredného kúrenia pomocou kotla na pevné palivo.
Obec má pravidelné autobusové spojenie do okresného mesta - Bánoviec nad Bebravou, Partizánskeho aj Topoľčian. Neďaleko sa nachádzajú potraviny a pohostinské zariadenia.

Cena je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
42 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Malé Hoste
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
654 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
31

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk