Veľký rodinný dom Prašice, okres Topoľčany - 133900€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký rodinný dom v obci Prašice, okres Topoľčany.

Nachádza sa v centre obce Prašice s väčším pohybom ľudí(škola, úrady). Celková úžitková plocha domu je 148 metrov štvorcových, pričom prízemná časť domu je využiteľná viacerými spôsobmi. Dispozične pozostáva z veľkého predajného priestoru, chodby, kuchynky, technickej miestnosti, WC s kúpeľňou a jednej obytnej izby. Horné podlažie pozostáva zo spoločenskej miestnosti s kuchynkou, dvoch izieb a kúpeľne s WC. Priestory sú kompletne nanovo vystavané a sú situované v takmer novej nehnuteľnosti.

V rámci dvora je k dispozícii skladový priestor, ktorý je v dosahu cca 20m od RD. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete, splaškové vody sú odvádzané do vlastnej ČOV. K dispozícii je vo dvore vlastné parkovacie miesto.

Nehnuteľnosť je v prípade Vážneho záujmu ihneď k dispozícii.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
133 900,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Prašice
Ulica:
1. mája
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
2719 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
66

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk