Rodinný dom Zlatníky s pozemkom 466m2, 31990€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Zlatníky, okres Bánovce nad Bebravou.

Tent 3 izbový rodinný dom je jednopodlažný a je v pôvodnom stave s nutnosťou rekonštrukcie. Dispozičné riešenie: 3 izby, kuchyňa, chodba a ďalšia miestnosť, z ktorej je možné vytvoriť novú kúpeľnu spoločne s WC. Momentálne je do domu privedená elektrika a plyn(aktuálne vykurovanie je plynovými gamatkami). Nutnosť vybudovať studňu a s ňou spojený prívod vody do domu, nakoľko aktuálne nie je zavedená. K stavbe prináleží pozemok o rozlohe 466 metrov štvorcových(vrátane toho pod stavbou). Nehnuteľnosť je riadne vysporiadaná a vo výlučnom vlastníctve, tak ako aj pozemok. Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na úver ktorý vieme zabezpečiť. Dom je IHNEĎ k dispozícii.

VÝHODY: tichá a pokojná ulica, dobré dispozičné riešenie, pôvodný stav a možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, možnosť vybudovania podkrovných izieb.

Od okresného mesta sú Zlatníky vzdialené 14 km, Topoľčian 20 km a Partizánskeho 25 km. S týmito mestami má obec pravidelné autobusové spojenie. Do Trenčína a zároveň na diaľnicu D1 je to približne 30km. Zlatníky disponujú nasledovnou občianskou vybavenosťou: Základná škola 1.-9. ročník, Materská škola, pošta, úrad, obchody a pohostinské zariadenia, reštaurácia/penzión, park, rekreačné a športové areály. Obec je obklopená nádhernou prírodou a oblasť je známa pod prezývkou ´´hubársky raj´´.

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295

Kontakt:

Cena:
31 990,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Zlatníky
Ulica:
Zlatníky
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
466 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
70

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk