6 izbový rodinný dom Borčany

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám exkluzívne ponúknuť na predaj veľmi zaujímavo riešený rodinný dom v obci Borčany, okres Bánovce nad Bebravou.

Od Bánovciec sú Borčany vzdialené 9 kilometrov a s okresným mestom majú veľmi dobré dopravné spojenie. Tak isto sú dopravne spojené aj s mestami Partizánske a Topoľčany. Obec Borčany sa radí medzi menšie obce so základnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádza predajňa potravín, pohostinstvo, športový areál, dom kultúry, rímskokatolícky kostol sv. Havla a dom smútku.

Rodinný dom je veľmi zaujímavo riešený, ihneď obývateľný - záleží už len na predstave a rozhodnutí nových majiteľov, či sa chcú pustiť do menšej či väčšej rekonštrukcie. Nachádza sa na pozemku o celkovej rozlohe 2771 m2, ktorý je kompletne v intraviláne obce a teda je na ňom možné riešiť prípadnú výstavbu. Šírka pozemku je niečo cez 20 metrov. Má dobrú polohu, nakoľko sa nachádza v centre obce.
Táto dvojpodlažná stavba je čiastočne podpivničená, kde sa nachádza kotol na plyn, bojler a ostatné technické veci. RD je napojený na verejný vodovod, plyn a elektriku. k dispozícii je aj vlastná studňa. Všetky siete sú pripojené a v prevádzke. Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva zo vstupnej haly so sedením, špajze, komory, 3 izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Na poschodí sú 3 izby, a výstup na obrovskú terasu, z ktorej je krásny výhľad na široké okolie - napríklad až na Topoľčiansky Hrad.

Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova(viď foto). V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
89 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Borčany
Ulica:
Borčany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
280 m2
Plocha pozemku:
2771 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
72

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk