Veľký pozemok (1890m2) v intravilánie obce Prašice - 31000€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľmi zaujímavý pozemok v obci Prašice, okres Topoľčany.

Pozemok má rozlohu 1890 metrov štvorcových. Šírka pozemku predstavuje 16,5 metra. po 36 metroch dĺžky sa pozemok zužuje na 12,5metra.
Je kompletne v intraviláne obce, čo je veľmi pozitívna skutočnosť z hľadiska výstavby rodinného domu a najmä z hľadiska vyňatia z pôdneho fondu - neplatia sa poplatky ako pri vyňatí z extravilánu. Pozemok ponúka zaujímavú možnosť stavby rodinného domu v kombinácii s využitím napríklad na oddychovú zónu - ovocný sad a podobne.

Obec Prašice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Základná škola, Materská škola, zdravotné stredisko, prevádzky s potravinami, reštaurácie, záujmové organizácie a mnoho ďalšieho. Vzdialenosť od mesta Topoľčany je cca 10 kilometrov.

Pozemok je ihneď voľný.Cena veľmi zaujímavá 31 000 €

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
31 000,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Prašice
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1890 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
77

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk