Veľký stavebný pozemok (3611m2) v intraviláne obce Prašice na predaj - 28900€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ste náročnejší a máte záujem o kúpu väčšieho pozemku, ktorý by splnil Vaše prísnejšie nároky a vedel by byť postačujúci pre Váš projekt? Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký pozemok v obci Prašice, okres Topoľčany - možno práve tento pozemok so šírkou 32 metrov je pre Vás ten pravý.

Pozemok má rozlohu 3611 metrov štvorcových. Šírka pozemku predstavuje 32 metrov. Nad túto rozlohu je ešte k dispozícii prístupová cesta o rozlohe 226m2 - táto cesta vo výlučnom vlastníctve, predáva sa spoločne s pozemkom a je v cene.
Celý pozemok je kompletne v intraviláne obce, čo je veľmi pozitívna skutočnosť z hľadiska výstavby rodinného domu a najmä z hľadiska vyňatia z pôdneho fondu - neplatia sa poplatky ako pri vyňatí z extravilánu. Pozemok ponúka zaujímavú možnosť stavby rodinného domu v kombinácii s využitím ostatného pozemku na rôzne účely.
Inžinierske siete sú pri prístupovej ceste. Tie treba pritiahnuť na pozemok(cca 70m)

Obec Prašice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Základná škola, Materská škola, zdravotné stredisko, prevádzky s potravinami, reštaurácie, záujmové organizácie a mnoho ďalšieho. Vzdialenosť od mesta Topoľčany je cca 10 kilometrov. V okolí je možné nájsť množstvo aktivít. Pozemok je ihneď voľný. Cena veľmi zaujúimavá 28 900 €. Odporúčam náročnejším klientom.

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti. Možnosť rozdeliť na viac stavebných parciel.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
28 900,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Prašice
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
3611 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
pri pozemku
ID inzerátu:
78

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk