3+1i byt Trenčín Halalovka na predaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj 3+1 izbový byt v Trenčíne, na ulici Halalovka.

Úžitková plocha predstavuje 78 metrov štvorcových vrátane pivnice a balkónu. Nachádza sa na 7 poschodí s krásnym výhľadom na okolie.
Bytový dom prešiel výraznou rekonštrukciou(r.2008) - bolo prevedené zateplenie obvodového plášťa, výmena okien, čiastočná rekonštrukcia spoločných priestorov, rekonštrukcia strechy. Výťah je pôvodný, čiastočná rekonštrukcia stupačiek.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, inak je prevažne v pôvodnom ale udržiavanom stave. Jadro je panelové(murované), takže nie je potrebná jeho výmena, čiže nový majiteľ nemusí vynakladať nemalé prostriedky na jeho rekonštrukciu. Elektroinštalácia je v pôvodnom stave s výnimkou pritiahnutia nového rozvodu do kuchyne pre používané spotrebiče.
Vstup do bytu je prostredníctvom bezpečnostných dverí, ďalej byt pozostáva zo vstupnej haly, kde nájdeme šatník(roldor), 3 obytných izieb, chodby, kuchyne, samostanej kúpeľne, samostatnej toalety. K bytu prináleží aj balkón s nádherným výhľadom a tak isto aj pivnica o rozmeroch cca 1,2x1,8m. Spolu s bytom sa predáva aj pozemok pod bytovým domom, ktorý je vysporiadaný.

Ešte jedna dôležitá informácia - prevádzkové náklady sa pohybujú vo výške 140€ mesačne (voda, teplo, elektrika, fond opráv,....). Cena bytu je 87000€. V prípade záujmu o financovanie nás neváhajte kontaktovať, vypracujeme Vám bezplatnú ponuku na úver na bývanie.

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
87 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčín
Ulica:
Halalovka
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
78 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
83

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk