Rodinný dom v krásnom prostredí na predaj - obec Malé Hoste

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave s rovinatým pozemkom pod horou o rozlohe 900m2 v obci Male Hosté, okres Bánovce nad Bebravou.

Obec má priame autobusové spojenie do Partizánskeho(23km), Topoľčian(17km), Bánoviec nad Bebravou(12km). V obci je predajňa potravín, vo vedľajšej obci nájdeme základnú občiansku vybavenosť(základná škola, materská škola, pošta a ďalšie)

Rodinný dom je bez vážnych statických porúch a je k ihneď k dispozícii. Nutná však kompletná rekonštrukcia pre trvalé bývanie.
Dom je situovaný v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty, pod horou a je ideány na trvalé pokojné bývanie, ale môže slúžiť aj ako víkendová chalupa. Pozemok je slnečný.

Inžinierske siete sú v dosahu.(plyn a elktrika) vlastný septik.
Nutné vybudovať vlastnú studňu.
Krásne tiché prostredie.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
39 500,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Malé Hoste
Ulica:
Malé Hoste
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
900 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
87

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk