EXKLUZÍVNE - pozemok Zlatníky 2667m2 - š. 26metrov - 25900€

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujme si Vám výhradne prostredníctvom našej realitnej kancelárie ponúknuť na predaj pozemok v obci Zlatníky, okres Bánovce nad Bebravou.

Rozloha pozemku je viac ako 2600 metrov štvorcových, šírka predstavuje 26 metrov a je v intravilálne obce. Spracovaný je v územnom pláne obce na výstavbu rodinného domu.
Orientácia je juho-juho-západ. Inžinierske siete sú na hranici pozemku ako aj prístupová asfaltová komunikácia.

Od okresného mesta sú Zlatníky vzdialené 14 km, Topoľčian 20 km a Partizánskeho 25 km. S týmito mestami má obec pravidelné autobusové spojenie. Do Trenčína a zároveň na diaľnicu D1 je to približne 30km. Zlatníky disponujú nasledovnou občianskou vybavenosťou: Základná škola 1.-9. ročník, Materská škola, pošta, úrad, obchody a pohostinské zariadenia, reštaurácia/penzión, park, rekreačné a športové areály. Obec je obklopená nádhernou prírodou a oblasť je známa pod prezývkou ´´hubársky raj´´.

V prípade záujmu vybavíme úver na prefinancovanie tejto nehnuteľnosti.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
25 900,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Zlatníky
Ulica:
Zlatníky
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
2667 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
92

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk