Pozemok 714m2 - Slatina nad Bebravou na predaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj pozemok v obci Slatina nad Bebravou v okrese Bánovce nad Bebravou.

Jedná sa o pozemok v obci, ktorá je situovaná v lone hôr Strážovských vrchov s neopakovateľnou scenériou.
Pozemok má rozlohu 714 metrov štvorcových a j v tvare lichobežníka. Jeho dĺžka je od 17 metrov po cca 23 metrov. Dĺžka zase cca 35 metrov.
Nachádza sa v intraviláne, zastavanom území obce a je určený na výstavbu rodinného domu, prípade chalupy. Slnečný pozemok s potôčikom s rozlohou 604 m2 + 110m2(breh potoka)
IS: elektrina, voda. V dosahu: plyn priamo na hranici pozemku. Elektrina- je riadne pripojená. Voda- súhlas máme od vodární, bola podkopávaná cesta a rúry sú už na strane pozemku + treba akurát požiadať iba o jej pripojenie + nový majiteľ si už len osadí šachtu podľa vlastného uváženia toho najvhodnejšieho miesta.
Vypracovaný bol výškopis+polohopis od geodeta z leta 2019. Pozemok je bez tiarch, okamžite voľný a pripravený pre výstavbu. Na pozemku nie je žiadna stavba stará, teda búracie práce nie sú nutné. Na stavbu rod.domu či chalupy je dokument, že je vyňatých 500 m2.
Vstup na pozemok je z prístupovej asfaltovej cesty. Pozemok má fajn polohu. Nie je ani "na samote u lesa" a nie je ani priamo v centre obce. Je 300-350 m od obchodu, pošty, pohostinstva a zároveň 50-70 m od zastávky. Zároveň poskytuje súkromie, keďže najbližší susedia zo severu a juhu sú za cestou a za potôčikom. Po oboch stranách z východu či západu sú iba mini pozemky s ovocnými stromkami. Tie nie sú dostatočne veľké pre výstavbu rodinného domu do budúcna, čo je veľká výhoda. Na dosah pešo či na bicykloch sú príroda a lesy,..teda turistika, hubárčenie, aktívny oddych sú isté. Obec má: potraviny, pohostinstvo, poštu, školu, škôlku, všeobecného lekára+zubára, futbalové ihrisko. Je iba 17 km od nádherných kúpeľných Trenčianskych Teplíc, 30 km od Trenčína a 137 km od Bratislavy. Ideálne a pokojné miesto pre trvalé bývanie, ale i pre "víkendový" oddych. ZADARMO ako BONUS plne vypracovaný projekt na základe parametrov pozemku pre menší 3-izb.rod dom typu drevodom - ú.p. 78 m2 - viď foto. Ten sa môže i nemusí využiť, resp. sa po skontaktovaní s projektantom a výrobcom môže dispozične pomeniť a doladiť podľa predstáv nového majiteľa. To všetko už je na dohode..

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
18 900,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Slatina nad Bebravou
Ulica:
Slatina
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
714 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
129

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk