Pozemok Zlatníky 605m2 na predaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Zlatníky, okres Bánovce nad Bebravou.

Pozemok sa nachádza v rámci novovznikajúcej ulice v pokojnej časti pod horami Považského Inovca. Šírka pri prístupovej komunikácii predstavuje cca 16.8 metra, smerom dozadu sa pozemok rozširuje až na cca 19 metrov, pričom jeho rozloha je 605m2.
Pozemok je právne vysporiadaný a vytýčený. Aktuálne sú vypracované projekty a pracuje sa na zavedení inžinierskych sietí.(investícia vo výške cca 5 000Eur na jednu parcelu).
Pozemok je v intraviláne obce a je územným plánom obce určený na výstavbu rodinného domu. Orientácia pozemku je na juhozápad a je slnečný.
Z inžinierskych sietí tam bude k dispozícii plyn a elektrika. Voda z vlastnej studne, ktorú treba zhotoviť.

Od okresného mesta sú Zlatníky vzdialené 14 km, Topoľčian 20 km a Partizánskeho 25 km. S týmito mestami má obec pravidelné autobusové spojenie. Do Trenčína a zároveň na diaľnicu D1 je to približne 30km. Zlatníky disponujú nasledovnou občianskou vybavenosťou: Základná škola 1.-9. ročník, Materská škola, pošta, úrad, obchody a pohostinské zariadenia, reštaurácia/penzión, park, rekreačné a športové areály. Obec je obklopená nádhernou prírodou a oblasť je známa pod prezývkou ´´hubársky raj´´.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
13 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Zlatníky
Ulica:
Zlatníky
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
605 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
144

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk