Pozemok pre komerčnú výstavbu(povolená aj výstavba RD) Šišov

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúkuť na predaj pozemok na ľahkú priemyselnú výtavbu v kombinácii s vybudovaním vlastného bývania v obci Šišov, okres Bánovce nad Bebravou.

Je rovinatého charakteru, slnečný a určený na komerčnú výstavbu kde je však výnimka a je povolené zároveň vystavať aj vlastný rodinný dom. Pozemok je vysporiadaný a je ihneď k dispozícii. Všetky inžinierske siete, ktoré sú dostupné v obci - plyn, elektrika, vodovod sú pri hranici pozemku. Vstup na pozemok je zabezpečený prostredníctvom vybudovanej asfaltovej komunikácie.

V obci nájdeme nasledovnú občiansku vybavenosť:
- Materská Škola
- Základná Škola 1.-9.r
- obchodné jednotky
- obecný úrad
- pohostinstvo
- lekáreň
- lekári
- pošta

Pozemok je situovaný v intraviláne obce, takže pri vyňatí pôdy z pôdneho fondu pod stavbu rodinného domu sa neplatia poplatky naviac, ale platí sa len správny poplatok.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
42 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Šišov
Ulica:
Šišov
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
6900 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
150

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk