Stavebný pozemok Dežerice 1000m2 na predaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúkuť na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou.

Je prevažne rovinatého charakteru. Rozloha cca 1000m2 - záleží na predstave kupujúceho, od tejto hodnoty sa to môže pohnúť trošku na obe strany. Pri pozemku sú k dispozícii nasledovné inžinierske siete - elektrika, vodovod. Vstup na pozemok je zabezpečený prostredníctvom vybudovanej asfaltovej komunikácie. Možnosť stavať rodinný dom je v zadnej časti pozemku nakoľko tu je ochranné pásmo pre elektrické vedenie.

Obec Dežerice má výbornú dostupnosť do Bánoviec nad Bebravou - do 5 minút autom. Je to jedna z najrozvíjajúcejších sa obcí v širšom okolí.
Dobrá dostupnosť je aj do Trenčína - cca 20 minút autom.

Ideálne vidieť, jedná sa o naozaj krásny pozemok, nachádza sa mimo hlavnej cesty, v tichej časti obce. Vynikajúce rozmery cca 25 x 40m.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
22 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Dežerice
Ulica:
Dežerice
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1000 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
153

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk