4 izbový rodinný dom Solčianky na predaj

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí?

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Solčianky, okres Topoľčany.

Tento 4 izbový rodinný dom je jednopodlažný, je v pôvodnom stave - pripravený na rekonštrukciu. Nachádza sa v tichej, neprejazdnej ulici v pokojnej časti obce a mimo hlavnej cesty.

Dispozičné riešenie: 4 izby, kuchyňa, chodba, veranda, komora a špajza. Na pozemku je ešte samostatne stojaca garáž, letná kuchyňa spolu s drevárňou a hospodárska budpva. Do domu je privedená elektrika a plyn - vykurovanie je riešené pomocou plynu. Na pozemku je vybudovaná studňa a privedený je na pozemok aj verejný vodovod. Do domu nie je zavedený vodovod ani nie je napojený na žumpu/ČOV.
K stavbe prináleží pozemok o rozlohe 1362 metrov štvorcových(vrátane toho pod stavbou). Šírka pozemku predstavuje cca 20metrov. Nehnuteľnosť je riadne vysporiadaná a vo výlučnom vlastníctve, tak ako aj pozemok. Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na úver ktorý vieme zabezpečiť. Dom je IHNEĎ k dispozícii.

VÝHODY: tichá a pokojná ulica, dobré dispozičné riešenie, pôvodný stav a možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.
Od okresného mesta Topoľčany sú Solčianky vzdialené 8 km, Nitry a R1 40 km a Partizánskeho 14 km.

Cena 57 000 €.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295

Kontakt:

Cena:
57 000,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Solčianky
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
1362 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
163

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk