Obchodné priestory na predaj v polyfunkčnom objekte - Trenčianské Teplice

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitný maklér Jozef Miksa si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj obchodné priestory/priestory poskytujúce služby v polyfunkčnom objekte v blízkosti centra na ulici Generála M.R.Štefánika v Trenčianských Tepliciach. Priestor nachádzajúci sa na prízemí je o rozlohe 62,5 m2. Skladá sa z dvoch miestností - väčšej (52 m2), menšej (7m2) a WC s umývadlom.
Bezbariérový prístup a môžnosť parkovania pred objektom sú výhodou. Cena nehnuteľnosti zahŕňa aj jedno výhradné parkovacie miesto.
Lokalita v ktorej sa polyfunčný dom nachádza, poskytuje svojím návštevníkom širokú ponuku obchodov a služieb v tesnej blízkosti.
Priestor je kúpou ihneď k dispozícií.
Viac info v RK.


Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Máte nehnuteľnosť, ktorú chcete predať, prenajať? Neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom kontaktov na vizitke priloženej nižšie.


Ing. Jozef Miksa, RSc.
0910563295
miksa.jozef-ZVNC-gmail.com
miksa-ZVNC-realityslavia.sk

jozefmiksa.sk

Kontakt:

Cena:
125 500,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčianske Teplice
Ulica:
Generála M. R. Štefánika
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
63 m2
ID inzerátu:
185

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa, RSc.
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk