Pozemky v spoločenstve - Nemšová na predaj 9900 Eur - pevná cena

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitný maklér Jozef Miksa si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj pôdu zahrnutú v urbárskom spoločenstve Nemšová v okrese Trenčín.

Nakoľko sa jedná o spoločnú nehnuteľnosť, hľadá sa v prvom rade záujemca z radu spoluvlastníkov na parcelách v rámci spoločenstva, ale v prípade nevyužitia predkupného práva je možné sa dohodnúť aj s treťou stranou.

Jedná sa o parcely lesných pozemkov, ornej pôdy, trvalých trávnych porastov, ale sú tam aj pozemky, ktoré sa nachádzajú v rámci dvorov viacerých objektov - všetko v rámci spoluvlastníckeho podielu.

Plocha o rozlohe približne 9 300 m2 je rozdelená do viacerých parciel v rámci katastrálnych území Nemšovej, Trenčianskej Závady, Ľuborče, Dubnice nad Váhom a Horného Sŕnia.

Kúpna cena je 9900 Eur - cena je pevná.

Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii nič naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Máte nehnuteľnosť, ktorú chcete predať, prenajať? Neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom kontaktov na vizitke priloženej nižšie.


Ing. Jozef Miksa, RSc.
0910563295
miksa.jozef-ZVNC-gmail.com
miksa-ZVNC-realityslavia.sk

jozefmiksa.sk

Kontakt:

Cena:
9 900,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Nemšová
Ulica:
Nemšová
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
9300 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
188

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa, RSc.
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk