Stavebný pozemok 3808 m2, Zlatníky, okres Bánovce nad Bebravou

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dovoľujeme si Vám ponúknuť stavebný pozemok o rozlohe 3808 m2 na výstavbu rodinného domu v obci Zlatníky, okres Bánovce nad Bebravou. Pozemok obdĺžnikového tvaru má šírku 19,5 metrov. Južná - slnečná expozícia. Pri pozemku sú k dispozícii nasledovné inžinierske siete: plyn, elektrika. Voda bude zabezpečená buď vŕtanou alebo kopanou studňou. Pozemok je zahrnutý do územného plánu obce pre výstavbu nových rodinných domov.

Od okresného mesta sú Zlatníky vzdialené 14 km, Topoľčian 20 km a Partizánskeho 25 km. S týmito mestami má obec pravidelné autobusové spojenie. Do Trenčína a zároveň na diaľnicu D1 je to približne 30km. Zlatníky disponujú nasledovnou občianskou vybavenosťou: Základná škola 1.-9. ročník, Materská škola, pošta, úrad, obchody a pohostinské zariadenia, reštaurácia/penzión, park, rekreačné a športové areály. Obec je obklopená nádhernou prírodou a oblasť je známa pod prezývkou ´´hubársky raj´´.

--
Kúpna cena je konečná a je SCHVÁLENÁ MAJITEĽOM NEHNUTEĽNOSTI. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky za zmluvy, poplatky na katastri a overenie podpisov. Kupujúci neplatí našej realitnej kancelárii ani 1€ naviac. V prípade záujmu o obhliadku, alebo o ďalšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 563 295.

Kontakt:

Cena:
20 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Zlatníky
Ulica:
Zlatníky
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
3808 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
6

Maklér:

makler
Maklér: Ing. Jozef Miksa
Telefón0910563295
E-mail:
miksa-ZVNC-realityslavia.sk